Inicio
Intranet
Clasificación
Buscar partidos
" JOR. 33 " TERCERA FEDERACIÓN (Grupo 17) 2023/2024
Participante
Todos los
AD Almudévar
AT Monzón
Belchite
Borja
Calamocha
Cariñena
Caspe
CD Binéfar
CDJ Tamarite
Cuarte
Ebro
Ejea
Épila
Fuentes
Illueca
SD Huesca B
UD Fraga
Utrillas
Todos los
Local
Visitante
Jornada
Todos los
Jornada 1
Jornada 10
Jornada 11
Jornada 12
Jornada 13
Jornada 14
Jornada 15
Jornada 16
Jornada 17
Jornada 18
Jornada 19
Jornada 2
Jornada 20
Jornada 21
Jornada 22
Jornada 23
Jornada 24
Jornada 25
Jornada 26
Jornada 27
Jornada 28
Jornada 29
Jornada 3
Jornada 30
Jornada 31
Jornada 32
Jornada 33
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Jornada 8
Jornada 9
Fecha
Búsqueda
Jornada 12
26-11-2023 16:00
Cariñena
2 - 1
CD Binéfar
La Platera
26-11-2023 16:00
Fuentes
1 - 1
Caspe
26-11-2023 16:00
AD Almudévar
1 - 1
UD Fraga
La Corona
26-11-2023 16:00
CDJ Tamarite
2 - 4
Ebro
La Colomina
26-11-2023 16:15
Illueca
1 - 1
Calamocha
Papa Luna
26-11-2023 16:30
Ejea
0 - 1
Borja
Nuevo Estadio Municipal
26-11-2023 16:30
Utrillas
1 - 1
Épila
La Vega
26-11-2023 16:30
AT Monzón
3 - 0
Belchite
Isidro Calderón
Jornada 13
02-12-2023 16:30
Caspe
1 - 0
AT Monzón
Los Rosales
02-12-2023 16:30
UD Fraga
1 - 2
CDJ Tamarite
La Estacada
03-12-2023
Épila
1 - 0
Fuentes
La Huerta
03-12-2023 11:00
SD Huesca B
0 - 0
Ebro
San Jorge
03-12-2023 12:00
Cuarte
3 - 1
Cariñena
Nuevo Estadio Municipal Cuarte
03-12-2023 12:15
CD Binéfar
1 - 1
Ejea
Nuevo Los Olmos
03-12-2023 15:45
Belchite
0 - 0
AD Almudévar
El Tejar
03-12-2023 16:00
Calamocha
1 - 1
Utrillas
Jumaya
03-12-2023 16:30
Borja
0 - 0
Illueca
Manuel Meler
Jornada 14
16-12-2023 16:00
CDJ Tamarite
2 - 3
Belchite
La Colomina
16-12-2023 16:30
AT Monzón
0 - 0
Épila
Isidro Calderón
16-12-2023 17:00
Utrillas
2 - 0
Borja
La Vega
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»
Mostrar
5
10
20
25
50
100
Todos los
Compartir
Compartir
Compartir
Email
Compartir
Like what you see?
Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...
Compartir
Compartir
Compartir
Email
Compartir